آخرین خبرها
بندرعباس ؛ معاون فرهنگی، آموزشی و پژوهشی تبلیغات اسلامی هرمزگان از برگزاری ۵۰۰ دوره روخوانی و روانخوانی قرآن کریم و اعزام ۸۰۰ مبلغ به نقاط مختلف استان هرمزگان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری مهر، به نقل از سازمان تبلیغات استان هرمزگان، حجت‌الاسلام علی‌اکبر انصاری‌راد بر فراهم‌سازی زمینه لازم برای تبلیغات محیطی و فضاسازی در شهرهای استان تاکید کرد و اظهار داشت: این سازمان با همکاری هئیت امنای مساجد و هیئت‌های مذهبی با برنامه‌های متنوعی به استقبال...

ارسال خبر: ۸ خرداد ۱۳۹۵کد خبر: ۲۴۹۱۱۵۴۷۰
بندرعباس ؛ مدیرکل استاندارد هرمزگان گفت: مصالح ساختمانی غیراستاندارد از بندرعباس جمع آوری شد.

به گزارش خبرگزاری مهر، به نقل از اداره کل استاندارد هرمزگان، عیسی باقرزاده همایی گفت: بازدید مشترک کمیته استانداردسازی...

ارسال خبر: ۸ خرداد ۱۳۹۵کد خبر: ۲۴۹۱۱۵۴۷۱
بندرعباس ؛ مدیرکل دفتر مالکیت صنعتی وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: خرمای پیارم و نارنگی سیاهوی هرمزگان که از محصولات مهم کشور به شمار می روند، پس از کارشناسی های لازم...
ارسال خبر: ۸ خرداد ۱۳۹۵کد خبر: ۲۴۹۱۱۵۴۷۲
بندرعباس ؛ معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان گفت: با توجه به در پیش بودن فصل تابستان باید از همه امکانات موجود برای غنی سازی اوقات فراغت جوانان استفاده کنیم.

به گزارش...

ارسال خبر: ۹ خرداد ۱۳۹۵کد خبر: ۲۴۹۱۱۵۴۷۳
سیریک ؛ وعده توسعه و آبادانی در قالب طرح هادی روستایی به دلیل نبود اعتبار سال‌هاست روستائیان سیریک را چشم انتظار تغییر گذاشته است.

خبرگزاری مهر ، گروه استان ها ؛ مختار رحیمی:...

ارسال خبر: ۹ خرداد ۱۳۹۵کد خبر: ۲۴۹۱۱۵۴۷۴
بندرعباس ؛ معاون فرهنگی واجتماعی سازمان تامین اجتماعی گفت: ۸۰ میلیارد ریال سهمیه عتبات عالیات برای سال ۹۵در نظر گرفته شده که ۲ برابر بودجه سال گذشته است.

به گزارش خبرگزاری مهر، به...

ارسال خبر: ۹ خرداد ۱۳۹۵کد خبر: ۲۴۹۱۱۵۴۷۵
بندرعباس ؛ مدیرعامل شرکت توزیع برق استان هرمزگان، میزان سرانه مصرف برق این استان در فصل تابستان گذشته را چهار برابر متوسط کشور اعلام کرد.

به گزارش خبرگزاری مهر، به نقل از شرکت...

ارسال خبر: ۹ خرداد ۱۳۹۵کد خبر: ۲۴۹۱۱۵۴۸۰
قشم ؛ سفیر جمهوری اسلامی ایران در ژاپن با تاکید بر اهمیت استمرار فرصت های سرمایه گذاری خارجی در قشم، گفت: ژاپن، فرصت مناسبی برای همکاری اقتصادی در بخش های مختلف از...
ارسال خبر: ۹ خرداد ۱۳۹۵کد خبر: ۲۴۹۱۱۵۴۸۱
میناب ؛ فرماندار ویژه شهرستان میناب گفت: آموزشکده فنی خواهران میناب راه اندازی می شود.

به گزارش خبرنگار مهر، ابوذر مهدی نخعی ظهر یکشنبه در نشستی با مدیرکل حراست دانشگاه فنی و حرفه...

ارسال خبر: ۹ خرداد ۱۳۹۵کد خبر: ۲۴۹۱۱۵۴۸۲
بندرعباس ؛ معاون فنی اداره کل هواشناسی هرمزگان گفت: وقوع رطوبت ۱۰۰درصد پدیده نادری نیست و نوعی مه در شرایط جوی تابستان است.

کیانوش عارفی در گفتگو با خبرنگار مهر با بیان اینکه...

ارسال خبر: ۹ خرداد ۱۳۹۵کد خبر: ۲۴۹۱۱۵۴۸۳
بندرعباس ؛ فرمانده نیروی دریایی سپاه گفت: توان نظامی و رزمی نیروی دریایی سپاه هر روز رو به افزایش است و امریکا جرات دست درازی به آبهای ایران را ندارد.

به گزارش خبرنگار...

تبلیغات